Kontaktujte nás: 777 125 398 | finance@chudomsky.cz
             OPTIMALIZACE NÁKLADŮ NA ENERGIE

Obchodní partneři jsou stabilní a spolehliví dodavatelé zemního plynu a elektrické energie, ekologicky šetrných a úsporných LED osvětlení a svítidel, výrobci produktů pro úspory vody, tepla a elektrické energie. Stabilní dodávky zajišťují díky diverzifikovaným zdrojům a přístupu k zásobníkům zemního plynu, čímž zvyšují bezpečnost dodávek zemního plynu.

 

ModroZelená Úsporám - MZÚ

Projektové řešení MZÚ, je vlajkovou lodí Optimal Energy. Je to komplexní energetické poradenství určené pro většinu klientů, zejména domácností, firem a obcí.

Změna dodavatele

Na základě potřeb pomůžeme klientům vybrat nejvhodnějšího dodavatele nejen cenou, ale také rozsahem služeb.

Energetický audit

Na vypracování energetického auditu zprostředkujeme energetického auditora.

LED a indukční osvětlení

Přechodem k moderním energiím lze snížit náklady na osvětlení. V případě velkých firem, měst a obcí se jedná i úspory 50 až 90 %.

Zajištění revizí a revizních zpráv

Zajistíme návštěvu revizního technika, který provede revizi elektrických nebo plynových zařízení.

Optimalizace jističe před elektroměrem

Předimenzovaný jistič před elektroměrem zbytečně zvyšuje celkové náklady na elektřinu. Naší prací je pomoci klientům zajistit správné nastavení.

Mikrokogenerační jednotky

Mikrokogenerační jednotky se Stirlingovým motorem jsou vysoce efektivní způsob vytápění a ohřevu teplé vody kombinovaný s výrobou elektřiny pro rodinné a bytové domy, restaurace, hotely, veřejné budovy i průmyslové objekty.

Průkazy energetické náročnosti budov

Průkaz energetické náročnosti budov (PENB) se díky novele zákona o hospodaření energií stává pro řadu domů nezbytností.

Individuální vývoj produktů

Pro naše významné zákazníky domlouváme s našimi dodavateli speciální produkty - viz nově produkt "Družstevník", který byl určen prvně pouze pro SBD, ale od roku 2014 jej můžeme používat i na ostatní zákazníky.​

Fotovoltaická elektrárna

Nechcete odebírat elektřinu od drahého dodavatele? Vyrábějte si svoji vlastní. Investicí do fotovoltaické elektrárny můžete ušetřit významné částky a také přispět životnímu prostředí. Poradíme Vám jak na to.

Jsem součástí týmu Optimal Energy, který navazuje spolupráci s ostatními subjekty ve smyslu paragrafu 17, odstavce číslo 7, písmeno q zákona č. 211/2011Sb. Tento paragraf hovoří o spolupráci Energetického regulačního úřadu se sdruženími a právnickými osobami, jejichž posláním je ochrana spotřebitele.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, vyplňte kontaktní formulář, zavolejte nebo napište e-mail.

Těším se na spolupráci.

S přáním hezkého dne

Ing. Roman Chudomský

 

Návštěvnost

TOPlist

TOPlist