OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Optimalizace nákladů na energie

Snižuju zákazníkům náklady prostřednictvím projektu Modrozelená úsporám (MZÚ).
MZÚ je komplexní energetické poradenství určené pro většinu klientů, zejména domácnosti, firmy a obce.
V rámci analýzy zjistím, které energetické úspory můžete uplatnit a efektivně pak zkombinujeme například úspory na vodě, vytápění, osvětlení, elektřině, distribuční sazbě, jističi, plynu a další.

S klienty jednám individuálně, snažím se jim vyjít vstříc dle jejich přání a požadavků a Energetická optimalizace je vždy šitá na míru. Provádím analýzu a vyčíslení úspor zemního plynu, elektrické energie, vody, topení, osvětlení, distribuční sazby, jističe a další. Se svými klienty buduju dlouhodobou spolupráci. Neustále sleduju energetický trh a podle probíhajících změn aktualizuju nabídku, která je komplexní a různorodá. Každý klient si vybere, co jej zajímá a potřebuje,
např. on-line Kalkulaci úspor.

Buduju se svými klienty dlouhodobou spolupráci. Klienti mě vždy můžou kontaktovat se svými dotazy, s vyčíslením úspor, s přenastavením sazeb a dalšími službami, které poskytuju. Jsem pravidelně vzděláván v certifikovaném systému Optimal Knowledge a dodržují Etický kodex.

Obchodní partneři jsou stabilní a spolehliví dodavatelé zemního plynu a elektrické energie, ekologicky šetrných a úsporných LED osvětlení a svítidel, výrobci produktů pro úspory vody, tepla a elektrické energie. Stabilní dodávky zajišťují díky diverzifikovaným zdrojům a přístupu k zásobníkům zemního plynu, čímž zvyšují bezpečnost dodávek zemního plynu.

Jsem součástí týmu Optimal Energy, který navazuje spolupráci s ostatními subjekty ve smyslu paragrafu 17, odstavce číslo 7, písmeno q zákona č. 211/2011Sb. Tento paragraf hovoří o spolupráci Energetického regulačního úřadu se sdruženími a právnickými osobami, jejichž posláním je ochrana spotřebitele.

Věřím, že spolupráce se mnou pro Vás bude přínosem.

Návštěvnost

TOPlist

TOPlist