Kontaktujte nás: 777 125 398 | finance@chudomsky.cz

                                                                                                                                                                                                                   

ÚVĚRY - POJIŠTĚNÍ - INVESTICE

Hypotéky a úvěry

Nabízím širokou škálu hypotečních úvěrů. Poradenství je nezávislé, vždy hledám nejlepší cestu pro klienta, nejvýhodnější hypotéku právě pro něj. Spolupracuji s většinou bank v ČR. Péče o klienta až po konečnou fázi úvěru, tj. po čerpání úvěru a nadále sleduji pro klienta nejvýhodnější podmínky. Poradenství je pro klienta vždy zdarma.

Stavební spoření a úvěry ze stavebního spoření

V portfoliu najdete také kompletní produktovou nabídku stavebních spořitelen. Spolu vybereme optimální smlouvu ať spořící nebo úvěrovou. Sleduji novinky v oblasti stavebního spoření, jakož i úvěrů ze stavebního spoření a klienty včas upozorňuji na výhodnější nabídky.

Úvěry fyzickým a právnickým osobám

V rámci finančního poradenství zabezpečím úvěr i pro podnikatele, ať fyzické či právnické osoby. Vždy jednáme s bankou o individuálních podmínkách pro každého takového klienta. V rámci této kategorie spolupracujeme i se spořitelními družstvy.

Pojištění

Široká škála pojistných produktů od většiny pojišťoven na českém trhu. Sledování vývoje pojištění a pravidelná aktualizace produktové nabídky, veškerých změn a novinek. Poradím Vám nejen v životním pojištění, ale i v majetkovém, autopojištění a samozřejmě i podnikatelském či odpovědnostním pojištění.

Investice

Zprostředkování pravidelných i jednorázových investičních produktů je samozřejmostí. Doporučím vhodnost investičního portfolia, délku investované doby a další potřebné samozřejmosti, vždy tak, aby se klient cítil spokojen.

Penzijní fondy

Téměř všechny penzijní fondy aktivní v ČR. Počínaje fondem společnosti Allianz až po penzijní fond Komerční banky.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, vyplňte kontaktní formulář, zavolejte nebo napište e-mail.

Těším se na spolupráci.

S přáním hezkého dne

Ing. Roman Chudomský

 

Návštěvnost

TOPlist

TOPlist