OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

                                                                                                                                                                                                                   

HYPOTÉKY-POJIŠTĚNÍ-INVESTICE-ENERGIE

OSOBNÍ FINANČNÍ PORADENSTVÍ

  • Orientuji se na nalezení nejlepšího nezávislého řešení dle potřeb a cílů klienta a jeho rodinných příslušníků.
  • Pracuji komplexně, důvěryhodně a mimo řešení jednotlivých záležitostí je mým cílem vypracování dlouholetého finančního portfolia-plánu.
  • Charakteristická je práce s produkty více institucí, které umím vhodným způsobem kombinovat podle potřeb klienta.  To je výrazná odlišnost od zástupců jednotlivých finančních ústavů (pojišťoven, bank, stavebních spořitelen apod.),  kteří se snaží prosadit své produkty bez ohledu na to, zda je klient potřebuje nebo ne.
  • Získáte písemně varianty řešení, která si můžete ověřit.   
  • Důvěryhodnost si zajišťuji svými morálními a charakterovými vlastnostmi.
  • Jako osobní finanční poradce Vám garantuji svá řešení.

 

 Součástí nabídky jsou produkty, které Vám umožní žít bez starostí o Vaši finanční budoucnost, i v případě nenadálé události.

 

Co Vám nabízím?

Pojištění

Široká škála pojistných produktů od většiny pojišťoven na českém trhu. Sledování vývoje pojištění a pravidelná aktualizace produktové nabídky, veškerých změn a novinek. Poradím Vám nejen v životním pojištění, ale i v majetkovém, autopojištění a samozřejmě i podnikatelském či odpovědnostním pojištění.

 

 

Hypotéky a úvěry

Nabízím širokou škálu hypotečních úvěrů. Poradenství je nezávislé, vždy hledám nejlepší cestu pro klienta, nejvýhodnější hypotéku právě pro něj. Spolupracuji s většinou bank v ČR. Péče o klienta až po konečnou fázi úvěru, tj. po čerpání úvěru a nadále sleduji pro klienta nejvýhodnější podmínky. Poradenství je pro klienta vždy zdarma.

 

 

Stavební spoření a úvěry ze stavebního spoření

V portfoliu najdete také kompletní produktovou nabídku stavebních spořitelen. Spolu vybereme optimální smlouvu ať spořící nebo úvěrovou. Sleduji novinky v oblasti stavebního spoření, jakož i úvěrů ze stavebního spoření a klienty včas upozorňuji na výhodnější nabídky.

 

 

Úvěry fyzickým a právnickým osobám

V rámci finančního poradenství zabezpečím úvěr i pro podnikatele, ať fyzické či právnické osoby. Vždy jednáme s bankou o individuálních podmínkách pro každého takového klienta. V rámci této kategorie spolupracujeme i se spořitelními družstvy.

 

 

Investice

Zprostředkování pravidelných i jednorázových investičních produktů je samozřejmostí. Doporučím vhodnost investičního portfolia, délku investované doby a další potřebné samozřejmosti, vždy tak, aby se klient cítil spokojen.

 

 

Penzijní fondy

Téměř všechny penzijní fondy aktivní v ČR. Počínaje fondem společnosti Allianz až po penzijní fond Komerční banky.

 

Pokud máte zájem o mé služby, vyplňte kontaktní formulář, zavolejte nebo napište e-mail.

Těším se na spolupráci.

S přáním hezkého dne

Roman Chudomský

 

Návštěvnost

TOPlist

TOPlist